Březen 2018

After a long time, Im writing a some of this new shit

31. března 2018 v 19:39 | End
Čus. Dneska Vám zde píši o tom, jaká hiearchie panuje zde, na Žolíku (hodpoda, kam chodím pít). Je to tu naptosto prosté. Lidi se rozdělují na království, gangy, nebo jak tomu chcete říkat. Já nepatřím do žádného království. Jsem jeden z těch, co sem chodí, aby zapadli, ale doopravdy nikdy nezapadnou. Takže, pojďmě řešit tuto hiearchii.

Pamatujete, většina lidí tady se ráda rozdělí o svou trávu, jelikož nejsou svině.
- Nejstarší - chlapy a ženy, kteří sem chodí snad už od začátku podniku. Když přjde na obsluhu hudby na Silvestra nebo na nějakou jinou událost, oni rozhodují o dané hudbě. Jsou nejstarší a nejrepektovanější. Proti nim nesmíte jít. Říkám jim Veteráni.
- Punkáči - jak už jméno připomíná, jsou to fanoušci jakékoli kapely sousředěné na punk. Většinou jsou OK. Když ne, je to kvůli nějakému debilovi, který si rozjel pusu. Hodně hulej.
- Metalisti - To samé jako punkáči, až na to, že poslouchají metal a nehulej.
- Normalové - to jsou chlapy, který jsou naprosto zásadní v každém podniku, ale nejvíce se soustředí u nás. Chlapy, kteří přijdou, možná pustěj nějakej rap v jukeboxu. Hulej hodně, ale když na to přijde, zastanou se za Vás (vlastní zkušenost. Lituji tě Ramsey).
- Huliči - Nepleťte si je se smažkami. Tihle jsou to nejlepší, co můžete potkat, pokud Vám jde o hulení. Rádi se podělí, a když ne, řeknou Vám to na rovinu. Většinou pouští tekno a techno, jelikož jsou stoprocentně pro psychodelic music. Většina je v pohodě, zbytek je tak vyhulená, že sotva mluví. Se všemi, které jsem vylistoval, si rozumí v pohodě, díky jejich pochopení a dobrotě, co se týče sdílení jejich trávy.
- Suckers - toto jsou ti, kteří sem chodí po kratší dobu. Prostě nováčci. Stále si zvykají na lidi tady. Po většinu času sedí a bojí se bavit s ostatními, pokud nejsou opilý (asi už víte, že tohle je můj gang)
- Zmrdi - lidi, kteří se zde občas ukážou a dělají problémy. Nedávno tu byli dva a skončilo to tím, že jsem dostal na držku a Ramsey, po heroickém pokusu o mojí záchranu (muž, který patří k Normálům), zůstal se zkrvaveným obličejem se mnou na policejní stanici. Tyhle lidi je nejlepší nechat na pokoji, jestli nechcete rvačku.

Tohle je, více méně, jednoduchá definice lidí tady.