Padlý "anděl" (part 9)

13. června 2017 v 10:51 | End |  Padlý "anděl"
Ze sauny vylézám celý zpocený. U bazénu už není tak moc lidí, takže si stoupnu na můstek a skočím šipku přímo do vody. Jak plavu, smývají se ze mě všechny sračky, které se na mě nalepily za celý měsíc. Chybí mi časy, kdy jsem měl cíl. Teď jen přežívám. Po pár kolečkách se odklidím do sprch, kde se umyji a usuším si vlasy. V šatnách se obléknu a na mobilu zkontroluji své bankovní konto. Mám akorát peníze na cigára a... na co? Chlapík vedle mě zakašle a já se instinktivně otočím. Je to můj strýc. Obří hrouda svalů, pokrytá tetovačkami. Vždycky jsem mu to záviděl. Jakožto bývalí hráč hokeje měl vždycky holek jak nasráno. Na jednu stranu jsem ho vždycky měl strašně rád, protože to byl takový ten strýc, se kterým jste šli za roh na jointa a ještě vás žádal, aby jste ho kryli. Na druhou stranu to je nadutej mamánek, kterej si v 25-ti nedokáže koupit pračku. Ale i tak ho vždycky rád vidím. Sakra, vždyť on mě přivedl k metalové hudbě. "Ahoj Chrisi. Jak se vede?" pozdraví tím svým typickým tónem. "Ále, znáš to, Kubo." odpovím mu s křivým úsměvem na rtech. "No, rozhodně neznám, jaké to je být pořezaný od hlavy až k patě. Jdu zrovna na tetování, nechceš jít se mnou?" "Co bych tam dělal?" "Pokecali by jsme a možná by sis konečně nechal udělat tetování, o kterém furt tak básníš." "Víš co? Ok. půjdu. Ale nechci žádné další připomínky ohledně mého těla." "Máš to mít."

V tetovacím studiu si, s lahví Absolut Vodky v ruce, prohlížím všechny možné designy na zdech, zatím co si Kuba kecá s tatérem. Po pár minutách se domluví na návrhu a můj drahý stýček se posadí na židli. Tatér přistoupí k němu a hadříkem napuštěným dezinfekcí mu pákrát přejede přes krk. Já se posadím na kanape a naleju do sebe část vodky. "Co sis vybral, strejdo?" "Znak Slipknotů." "Že jsem se vůbec ptal." Jak si tak procházím všechny ty návrhy na zde, zalíbí se mi nápad křídel. Ale většina z nich jsou jen samé andělské, nebo démonské. Mám nápad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominátor Dominátor | Web | 13. června 2017 v 11:07 | Reagovat

http://lagablog.blog.cz/1706/5-duvodu-proc-se-v-lete-nechodim-koupat-na-koupaliste

2 Nyctophilia Nyctophilia | 13. června 2017 v 20:33 | Reagovat

Snad jste nezapomněl na lebku, puso..

3 Aurora Akkaris Aurora Akkaris | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 7:51 | Reagovat

Ne! Takhle to useknout? Ale notak, já si přeji další díl! :D
Co se tetování týče, hrozně se mi vždycky líbilo, ale asi bych si ho nikdy nenechala udělat - hrozně často měním na něco názory a brzy se mi přestane líbit to, co se mi líbilo kdysi (což je důvod, proč se mnohokrát hodně dlouho rozhoduji, než si pořídím nějaký spešl oblečení s potiskem mé oblíbené věci xD), a jsem si na 90% jistá, že by mě to tetování brzy omrzelo a akorát bych ho nesnášela a připomínalo mi minulost, yay :D (Proto taky obdivuju lidi, kteří si to nechají udělat :D)

A doufám tedy, že brzy vydáš další díl, budu se na něj těšit ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama