So.... Im drunk

14. dubna 2017 v 20:29 | End
Takže... pro začátek. Právě jsem se přihlásil na svůj blog a uviděl jsem komentář na jedné ze svých povídek jménem "Sweet dream". Když jsem si ho přečetl... Cítil jsem se strašně. Vím, pro koho jsem teto článek psal a vím, kdo ten komentář napsal. A pro toho člověka se cítím strašně, protože mi na něj velice záleží. I teď, když jsem se opil, se cítím velice špatně.

Více méně, můj blog jde takzvaně do sraček (my blog goes to shit). Upřímně, i když mám nápady na to, abych vám napsal nové povídky, nedokáži je napsat. Prostě se na to necítím a nevím proč.

Po určitých problémech, které se ocitly v mém životě, jsem se dal na alkohol a drogy. Nevím, proč to se mnou tak zacvičilo, ale můžu si za to sám. I když jsem teď opilý a jsem rád, že dokážu psát aspoň trochu normálně. vám chci vyjádřit svůj vděk. Velice děuji za ty občasné komentáře u mých "povídek". Jakožto člověk s velice nízkým sebevědomím vám děkuji za tu trošku času, kterou jste věnovali čtení mého blogu.

Co to kurva dělám? Upřímně.... Ani nevím, jak na tom vlastně jsem. Vždycky když se na sebe podívám, vidím hroudu sraček. Prožívám sny. kdy jsem ukřižovaný a hořím. Jedna vědma mi řekla, že to má co dělat se sebetrestáním.
Přál bych si mít tolik přátel, kolik mají moji spolužáci. Všichni si libují ve svých kamarádech a v tom, jak se s nimi opili. Ale já jen sedím u počítače, piju už osmé pivo a přeji si, aby mi Chris (hlas v hlavě) přestal vyčítat všechny sračky, které jsem udělal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama