Fuck it all, lets just write some shit

14. dubna 2017 v 20:55 | End
Takže, i když jsem opilý a nevím, co píšu, mám větší chuť psát, než když jsem střízlivý (Sorry za případné gramatické chyby).
Posluchám si tu nějakou hudbu a upřímně... neví co psát. I když bych chtěl napsat omluvu pro všechny, kterým jsem ublížil, ale nejsem toho schopný. Takže, místo toho, budu psáto tom... O čem? Kurva drát, já ani nevím, o čem psát. i když bych chtěl dodělat Padlého anděla, i když bych chtěl dodělat Zombieapocalypda po mém, i když bych chtěl dodělat zkurvenou Pirátku se sluchátky, nejsem toho zkopný. Takže vám budu psát o tom, kdo je vlastně Chris.

Chris je více méně moje alter-ego. Vytvořij jsem si ho v 6. třídě, protože jsem neměl žádné kamarády a mluvil jsem sám k sobě. Takže, aybch se necítil divně, jsem mu dal jméno. Jméno, které se mi vždy líbilo. Chris byl vždycky někým, kým jsem chtěl být. Něco jako Tyler v Klubu Rváčů. Byl to můj nejvěrnější kamarád, protože byl v mé hlavě. Vždycky jsem k němu promluvil a sám jsem si odpověděl, prootže jsem si byl vědom toho, že neexistuje. Na střední škole přišel problém (potom, co jsem se dostal za spárů Koni). Chris začal odpovídat bez ozoh, abych nad odpovědí přemýšlel. Stal se osobností. I teď ke mě mluví, abych vás imformoval o jeho přitomnosti. Chris je moje lepšá já. Proto se hlavníí postava v povídce Padlý Anděl jmenuje Chrís. Chris je moje lepší verze. Já sám jsem jenom vystrašený klučina, který se bojí zeptat se barmana, aby mu dolil pivo. Chris je něčím, čím chci být. Jednou, když jsem psal pokračování k Padlému Anděli, jsem o přetvořil na takovou postavu, která slouží nebi. Jakožto člověk, který spáchal sebevraždu, se vrátil na zemi, aby se do něj dívky, s tendencí sebevraždy, zamilovali a on z nich potom vysál život v polibku, aby je v nebi potrestali. Nejsem nábožný člověk, ale v této verzi jsem se chtěl obrátit na psychlogickou stránku, a nebe mi přišlo jako dobrý důvod pro pád anděla.

Více méně, když se podíváte na můj blog, uvidíte spoustu nedodělaných povídek. I když chci pokračovat, nikdy se k tomu nedokopu. Nenávidím se za to, že vám nedávám obsah, na který čekáte. Stydím se za to, že se tu v opilosti rozepisuji... Rozepisuji se tu pro jednu jedinou osobu. Doufám, že si dnešní články přečte....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tanicka04 tanicka04 | Web | 4. června 2017 v 10:54 | Reagovat

Dneska jsem narazila na tvůj blog, líbí se mi je mi něčím nádherný a příjemně se mi čtou tvoje články nevím jak to děláš ... Zvu tě na můj blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama