Everyday strugle of mine

14. dubna 2017 v 14:31 | End
Takže... Za posledních pár týdnů jsem se nevyspal ani jednou. Je to naprosto na hovno... Dal bych duši za jednu noc spánku s někým, koho mám rád. Jenže já většinu lidí odpuzuji. Tedy kromě těch pár lidí, kteří se mi dostali pod kůži, ale ti jsou pro mě nedostupní. Samozřejmě tu je pár lidí, kteří o mě stojí, ale ti se mi hnusí. Ne protože by o mě stáli, ale proto, jací jsou.

Pokusím se popsat svou každodenní rutinu. Upřímně nevím, proč chci psát zrovna tohle, když mám plno projektů, které čekají na to, až je dodělám, ale co.. Stejně můj blog nikdo nečte.

Ráno: Probudit se z nočních můr, které většinou spočívají v tom, že jsem ukřižovaný a hořím (jedna vědma mi o tom říkala, že to má co dělat s trestáním sebesama). Donutím se k tomu, abych vypnul budík, který mě budí v 6 hodin ráno a vylezu z postele. Obleču se. Většinou můj "outfit" obsahuje tričko černé barvy s potiskem nějaké kapely nebo něčím, co mám rád, mikiny (taky černé, ale někdy i zelené), s potiskem skupiny Rise Against, nebo A Day To Remember, kalhoty černé či tmavě modré barvy a nějakých těch trenek nebo ponožek.
Dále následuje připravení se do školy, což je jenom to, že si do batohu narvu laptop, nabíječku, pár učebnic a možná i knížku. Pak se přemístím do kuchyně, kde si udělám kávu za poslechu skupiny, na kterou mám chuť. Po vypití kávy si vyčistím zuby a vydám se na autobusovou zastávku s cigaretou v ruce.

Škola: Většinu školy prosedím v lavici a snažím se dávat pozor. Vyjimkou bývají hodiny informatiky či angličtiny, kde na mě učitelé kašlou, protože vědí, že umím látku, kterou právě učí. Mezi hodinami se pravidelně odebírám na kuřácký dvorek, kde si doplňuji nikotin. Vyjímečně ve škole něco sním, ale většinou do sebe něco dostanu až když se dostanu domů. Po konci vyučování se dostanu na autobus (většinou o 15 minut dřive, než je jeho příjezd), a jedu domů.

Odpoledne a večer: Zbytek dne strávím doma, nebo v práci (záleží na dni). Když jsem doma, spím, nebo se pokouším neusnout tím, že hraji hry, nebo se koukám na Dank Memes kompilace, abych zakryl svoje sebevražedné myšlenky. V šest hodin si sedám k obědovému stolu, kde se učím do půl osmé. Po studiu se odklidím zpátky do svého pokoje, kde sleduji všelijaké filmy a analyzuji jejich kvalitu. Většina toho, na co se koukám nebo co poslouchám, je v angličtině. Kolem deváté se jdu osprchovat. Potom se opět vracím k počítači a někdy kolem jedné ráno jdu spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama