Padlý "anděl" (part 2)

24. května 2016 v 10:19 | End |  Padlý "anděl"
Doma mne čeká pouze samota a vůně kávy. Dojdu si do kuchyně, zapnu kávovar a ze skřínky nad linkou vyndám bílý hrnek bez potisku. Do uší se mi line melodie písně Damage od RED. S kávou se dopotácím do svého pokoje, kde se posadím k pracovnímu stolu a z batohu vyndám laptop. Napiju se z hrnku a zapnu počítač. Zatím co se spouští, prohlédnu si rány na hrudi. Krev je zaschlá a černá. Vezmu si skalpel, co mám na stole a ostřím ho namáčknu na kůži na hrudníku. Přejedu ostří o centimetr a vychutnávám si tu ostrou bolest. Z ranky vytéká krev a já tvořím další ránu. Když je i ta hotová, jazykem naberu co nejvíce krve a vychutnávám si tu chuť. V kalhotách mi zacuká a v hlavě se mi dělají ty nejlepší fantazie. Udělám si ještě dalších 5 ran a pokaždé si dopřeji všechnu krev, která vyteče. Když přestane téct, podívám se na svůj odraz v zrcadle na dveřích pokoje. Mé vlasy jsou světle hnědé a rozcuchané, díky tomu, že se nikdy nečešu. Mé oči čokoládové barvy se lesknou chtíčem a rty mám rudé od krve. Otočím se zpět ke stolu a ze zásuvky vyndám popelník. Zapálím si cigaretu a pustím se do práce na mé rozdělané povídce.
Když tak sedím a dávám si přestávku na cigaretu, vzpomínám si na jeden příspěvek na Tumblr, kde jakási dívka psala, že potkala ženu a její dceru. Dcera se zeptala, pro má dívka na ruce rány od řezání a žena odpověděla: "Protože je padlý anděl. Způsobuje si bolest, aby si vzpomněla, že je naživu a že ještě stále má pro co bojovat." Dívka se usmála a prohlédla si ženu. Na zápěstí měla sotva viditelné jizvy od řezání.
Ze zamyšlení nad psaním mne vytrhává rána do okna. Podívám se ven a uvidím svou dobrou kamarádku Mikayllu. Jdu jí otevřít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Akkaris Aurora Akkaris | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 7:19 | Reagovat

Díly jsou docela krátké, ale doufejme, že jich na druhou stranu bude více c: Prozatím to působí zajímavě, ale na druhou stranu poněkud smutně, a tak se těším, co se stane dál ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama