Padlý "anděl"

23. května 2016 v 10:50 | End |  Padlý "anděl"
Probouzím se do dalšího rána. Čeká mne cesta do školy. Vylezu z postele a zkontroluji, jestli není povlečení od mé krve. Naštěstí jsem si své zářezy pořádně obvázal a teď se na ně mohu podívat bez toho, abych plýtval svou lahodnou krví. Celá ruka je posetá rudými jizvami a zaschlou krví. Líbí se mi ty jizvy. Ještě sundám náplasti na levé straně hrudníku, hned pod klíční kosti, abych se mohl pokochat dalšími krvavými jizvami.
Ze skřínky vyndám tričko černé barvy, s potiskem My Chemical Romance, a černé kraťasy. Obléknu se a do uší si dám sluchátka, ze kterých se line melodie Murder Melody od Cult to Follow. Dnes jsem sám doma, takže si mohu zapálit cigaretu už doma. Popadnu odřený rudý batoh a nacpu do něj pár bloků a laptop. Vyrážím do školy, kde mne snad nechají na pokoji.

Po škole se jako obvykle odloudám na kopec za školou, kde je zbořený pomník padlým. Posadím se na jeden z mnoha kamenů a zapálím si cigaretu, zatím co mi do uší křičí Adam Gontier svůj song Pain. Ze skulin mezi kameny se vynoří dvě koťata spolu s matkou. Všichni jsou černé barvy. Sesednu z kamene a lehnu si do trávy, aby si na mne mohli vylézt. Koťata se začnou prát a jejich matka se ode mne nechá drbat na břiše. Tohle je moje rodina. Oni mne nebijí, neurážejí a věnují mi pozornost. Zahodím nedopalek a zavřu oči, zatím co si koťata a jejich matka lehnou na mou hruď a hřejí mne. Usnu.

Probudí mne šimrání na hrudi. Jedno z koťat olizuje moje rány na hrudi. Je to příjemné. Podívám se na hodiny. 17:56. Tak to abych vyrazil. Sundám ze sebe ty kočkovité šelmy a vydám se domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Akkaris Aurora Akkaris | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 7:15 | Reagovat

Zní to zajímavě a věřím, že by se s tvou hlavní postavou spoustu lidí dokázalo ztotožnit, už jen tím stylem hudby, a bohužel někdy také i s těmi jizvami.
Ráda se mrknu na další díly. c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama