Říjen 2015

Vzpomínka

20. října 2015 v 9:22 | End
Už je to dva týdny, co jsem ji naposledy viděl. Co jsem naposledy cítil její dotek, její vůni, její teplo. Jedu vlakem do Ledče nad Sázavou, abych se s ní zase viděl. Oblečen tak jako vždy, v černých riflích, outdoor botách černé barvy, bílém tričku s potiskem černé lebky a tmavomodrém kabátu. Na hlavě mám jen sluchátka, ze kterých se line píseň Take Me Over od skupiny RED. Hlavu si opírám o okno vagónu, tvořící bariéru mezi mnou a nocí venku, a přemýšlím nad tím, co Michael Barnes křičí do mích uší. Už se blížíme.
Čeká na mne na nádraží. Vypadá nádherně, jako vždy. Její hnědé vlasy s nádechem rzi se pohybují podle toho, jak podzimní vítr píská. Oblečená v hnědém kabátu, džínách a fialové šále tam postává a vyčkává. Vyskočím ven z vlaku a popadám jí do náruče. Tisknu své rty k těm jejím a konečně zase cítím její chuť a teplo. Tolik mi chyběla.
Jsme u ní. Její pokoj jsem měl vždy rád. Jednoduchá postel se sloupky, stůl se spoustou štětců a skříň s tou troškou oblečení. Moje malá umělkyně. Sundám ze sebe svůj batoh s laptopem a oblečení. Ona mezitím připravuje čaj. Přijdu za ní do kuchyně a obejmu ji zezadu a políbím ji na šíji. Zasměje se. Miluji, když se směje. Trošku se na ni natlačím rozkrokem, aby věděla, o co mi jde. Zapřede jako kočka, kterou hladíte na tom samém místě. Chce to a já také. Ovšem dnes to bude jiné, než normálně.

Ze zadní kapsy u kalhot vytáhnu pouta a rychle jí je zacvaknu na levé zápěstí. To samé udělám i s druhým. Teď stojí, rozjařená a překvapená, s rukama za zády, vyčkávající. Lenivě jí ukazováčkem přejedu přes čelist. Chytnu ji za vlasy a strnu si ji do polibku. Ukazuji jí, jak moc mi chyběla, jak moc ji miluji, jedním, jediným polibkem. Oddálím se a chytnu ji za horní lem trička. Stáhnu ho dolů. Začervená se a snaží se skrýt. "Ahá.. Někdo se nám tu stydí…" zavrním a rozejdu se do jejího pokoje, následován mou stydlivou polovičkou. Zastavuji se u postele. "Sedni." poručím jí. Udělá to. Stáhnu z ní tepláky a ponožky. Tričko jí vytáhnu až k zápěstím, kde ho nechám. "Dej ruce za hlavu a klekni si. Nohy od sebe." nejistě to dělá a nakonec přede mnou klečí a hltá mne očima. Stáhnu ze sebe tričko a kalhoty. Z batohu vytahuji svůj reproduktor na bezdrátové připojení a zapínám ho. Navolím si píseň The Space In Between (Dead Errant Soul Remix) od How To Destroy Angels. Je to moje oblíbená skladba. Krásně pomalá melodie klavíru se ozývá pokojem. Přistupuji k ní a chvíli jí koukám do očí. Pak začnu jednat. Agresivně si začnu nárokovat ty měkké rty. Jazykem jí zajedu do pusy a otřu se o ten její. Pokračuji na krk. Lehce ji do něj koušu a laskám každou stopu po kousnutí svým jazykem. Vzdychá a pro mne to je jako ta nejkrásnější hudba. Přesouvám se na bradavky. Jednu z nich cucám a koušu, dokud neztvrdne a to samé udělám s tou druhou. Polibky si značím cestu dolů, přes pupík, podbříšek až dolů. Tam. Jazykem jí zkusmo přejedu přes poštěváček. Zasténá. Pustím se do svého dráždění. Nejdříve zajedu dovnitř, co nejhlouběji dovedu. Pak ji dráždím okolo, pak na poštěváčku a zase znovu. Slyším, jak se jí to líbí a jak se blíží k orgasmu. Zrychluji. Zakřičí v křečích orgasmu a skácí se na bok. Zrychleně dýchá. Nasadím si kondom a lehnu si za ni. Tvrdě a nelítostně do ní zajedu. Prohne se jako luk a zavzdychá. Přetáčím se na záda a ji si pokládám zády na sebe. Znovu do ní zajedu a tentokrát ještě hlouběji. Nasadím své rychlé tempo, o kterém vím, že ji dohání k šílenství. Jak zrychluji, cítím po chvilce přicházející orgasmus. Zrychlím ještě více a zmáčknu jí bradavky. Nakonec oba vrcholíme a únavou se složíme. Z posledních sil si stáhnu kondom a vypnu hudbu a světlo. Přitáhnu si tu svou malou umělkyni a sundám jí pouta. Přitulí se ke mě a já ji obejmu. Políbím jí na rty a společně se propadneme do světa snů.

téma týdne aneb schopnost lišit se

7. října 2015 v 8:41 | End
Tak to je to, co rozhodně nepostrádám :D Už jen tento blog se liší, díky tomu, jaké sračky sem píšu...