Změna po dlouhých, bolestivých letech

14. září 2015 v 20:21 | End |  Změna
Pamatuji si ty dny, kdy jsem chodil po ulicích Havlíčkova Brodu a nevěděl co dělat. Je lehké si na něco takového vzpomenout. Prosté toulání všemi možnými směry, bezmyšlenkové střídání nohou a kouření cigaret. Neměl jsem tehdy, stejně jako teď, co na práci. Byli zimní dny roku 2014, po novém roce. Tehdy jsem si myslel, jaký jsem lůzr a tahal jsem se spodinou tohohle odporného zapadákova. Cigarety, internet, hudba a temnota pro mne byli vše, čemu jsem rozumněl. Čas utíkal a dostal jsem se do kontaktu se svou bývalou spolužačkou ze základky, ze které jsem odešel ve 2. třídě. Později mi dala nabídku adminství na jedné stránce, kterou měla ona a její kamarádka z Ledče. Tehdy jsem netušil jak moc se vše může posrat. Přijal jsem to a stal se adminem jménem "Kosi-chan". S hlavní adminkou jsem se nikdy neviděl.

Další změna přišla o letních prázdninách. S adminkami jsme se dohodli, že navštívíme Festival Fantazie v Chotěboři. Nebyl to špatný nápad. Setkali jsme se tam všichni tři. Moje první myšlenky, když jsem uviděl hlavní adminku, byli: "Nemám šanci..." Neskutečně se mi líbila. Užili jsme si den. Jediné co se holkám na mně nelíbilo, bylo, že jsem byl kuřák. Od toho festivalu jsem se viděl s hlavní adminkou ještě jednou. Tehdy jsem dělal svůj sociální experiment. Chodil jsem po Brodě v masce Anonymous. Když jsem tehdy kouřil v parku, adminka mi napsala, že je v Brodě v kavárně na náměstí a jestli se nechci stavit. Neviděl jsem důvod proč nejít a vyrazil jsem. Byla tam s kamarádkami. Užili jsme si den a pak se vrátili ke svým životům. Kéž bych věděl, co bude za pár měsíců následovat.

Pro mně dost zásadní změna mého dosavadního života nastala ke konci prázdnin. Dostal jsem do chatu nějakou přeposílací zprávu s tím, že to mám poslat dalším 20-ti lidem a dát pusu člověku sobě nejdražšímu nebo tak něco. Otráveně jsem to poslal pár lidem. Mezi nimy byla i adminka. Co jsem tehdy opravdu nečekal, byla její odpověď. "Tak si pro ni přijeď"
Tehdy jsem se zmohl jen na to, že jsem šokem spadl ze židle a řval jsem WHAAAAAAAT DAAAAA FAAAAAAKKKK?????!!!!!!!
Jinou reakci můj mozek nebyl možný provést. Tereza (adminka) přijela o 2 dny později do Brodu a tehdy jsem zažil něco neuvěřitelného. Mírumilovnou romantiku v podobě procházení v parku, který poprvé za celý můj život získal díky ní barvu.


Možná budu pokračovat.. Pokud budete chtít lidi.. Ale nečekejte podrobnosti ohledně intimnějších chvílí! O své vzpomínky se podělím.. Musím se z toho vykecat.. Ale ty nejhezčí chvíle si nechám pro sebe.. Komentujte.. prosím...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama