How did this happend?

20. července 2015 v 0:07 | End
How did this happend?

Kosi se takhle jednoho dne probudil po noci, kdy nespal ani hodinu, a že zkontroluje Facebook. Mikaylla, jeho dávná kamarádka mu po roce ozvala. Na to nikdy nepomyslel. Rozešli se spolu ne zrovna v dobrém a ona mu teď píše sama od sebe. "Jako WHAT?!" řekl si Kosi. Zpráva byla jednoduché "Ahoj J". Tak opětoval pozdrav a uklidnil se. "Kdo ví, co potřebuje…" přemýšlel na hlas.

O 6 dní později…

Seděl si v objetí nervozity na gauči a čekal, až bude moct vyrazit na nádraží, kam měla Mikaylla přijet. Chce se s ním po té době sejít a zavzpomínat na staré časy. Jejich online konverzace se samozřejmě neobešla bez určitých narážek na jejich předchozí vztah a těch pár zpráv, které si prohodili za ten rok. Vše, co se netýkalo jejich zážitků za ten rok, se týkalo jejich oblíbeného tématu a zájmu, sexu. A samozřejmě se objevila spousta narážek, u kterých si Kosi říkal, jestli je Mikaylla myslí vážně nebo si z něj jenom střílí.

O 15 minut později…

Nádraží bylo stejné jako vždy, jak by taky ne. Kosi se posadil na lavičku uvnitř, protože bylo horko, že by v tom uhořel i sám ďábel, a na mobilu začal hrát hru, kterou si nedávno stáhnul. Někdy zvedl hlavu, aby zkontroloval příchozí, jestli mezi nimi není ona. Na potřetí zvedl hlavu a uviděl ji, jak jde po nádražní hale ve stejných růžových šatech, které měla, když ji viděl naposled. Nevšimla si ho. Napadlo ho, že by mohl zkusit, jestli ho pozná, a tak seděl dál a koukal na mobilu, dokud se vedle něj neobjevil pár botek. Poznala ho nějak rychle.

O několik hodin později…

"Na to, že jsi za mnou přijela jen tak se to docela slušně vylepšilo." popíchnul ji škádlivě. Seděli u nich na terase, kouřili a poslouchali Bastille - Things We Lost In The Fire. Měli za sebou den naplněný horkem, provokováním, kousáním, provokováním, jednou bouřkou, cigaretami a jedním Kosiho žadoněním u matky o přespání Mikaylli u nich doma kvůli "nestihnutému vlaku". Když se vrátili domů, rodiče nebyli doma, jenom Kosiho bratr Elbert a ten měl sluchátka na hlavě. Domluvili se s ním, že je nebude rušit a šli do pokoje pro hosty. Kosi tam strhnul Mikayllu na postel a začal ji svlékat, stejně tak ona jeho. Nejdříve ji lehce rozvášnil jazykem a pak si lehli do misionářské pozice a začali šukat jako o závod. Potom co ji několikrát udělal, si dali společnou sprchu. A teď jsou tady, za chvíli přijedou Kosiho rodiče a pak se Kosi musí dostat zpátky do pokoje pro hosty, kde bude "spát" Mikaylla, aby mohli pokračovat.

How did this happend?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama