Červenec 2015

How did this happend?

20. července 2015 v 0:07 | End
How did this happend?

Kosi se takhle jednoho dne probudil po noci, kdy nespal ani hodinu, a že zkontroluje Facebook. Mikaylla, jeho dávná kamarádka mu po roce ozvala. Na to nikdy nepomyslel. Rozešli se spolu ne zrovna v dobrém a ona mu teď píše sama od sebe. "Jako WHAT?!" řekl si Kosi. Zpráva byla jednoduché "Ahoj J". Tak opětoval pozdrav a uklidnil se. "Kdo ví, co potřebuje…" přemýšlel na hlas.

O 6 dní později…

Seděl si v objetí nervozity na gauči a čekal, až bude moct vyrazit na nádraží, kam měla Mikaylla přijet. Chce se s ním po té době sejít a zavzpomínat na staré časy. Jejich online konverzace se samozřejmě neobešla bez určitých narážek na jejich předchozí vztah a těch pár zpráv, které si prohodili za ten rok. Vše, co se netýkalo jejich zážitků za ten rok, se týkalo jejich oblíbeného tématu a zájmu, sexu. A samozřejmě se objevila spousta narážek, u kterých si Kosi říkal, jestli je Mikaylla myslí vážně nebo si z něj jenom střílí.

O 15 minut později…

Nádraží bylo stejné jako vždy, jak by taky ne. Kosi se posadil na lavičku uvnitř, protože bylo horko, že by v tom uhořel i sám ďábel, a na mobilu začal hrát hru, kterou si nedávno stáhnul. Někdy zvedl hlavu, aby zkontroloval příchozí, jestli mezi nimi není ona. Na potřetí zvedl hlavu a uviděl ji, jak jde po nádražní hale ve stejných růžových šatech, které měla, když ji viděl naposled. Nevšimla si ho. Napadlo ho, že by mohl zkusit, jestli ho pozná, a tak seděl dál a koukal na mobilu, dokud se vedle něj neobjevil pár botek. Poznala ho nějak rychle.

O několik hodin později…

"Na to, že jsi za mnou přijela jen tak se to docela slušně vylepšilo." popíchnul ji škádlivě. Seděli u nich na terase, kouřili a poslouchali Bastille - Things We Lost In The Fire. Měli za sebou den naplněný horkem, provokováním, kousáním, provokováním, jednou bouřkou, cigaretami a jedním Kosiho žadoněním u matky o přespání Mikaylli u nich doma kvůli "nestihnutému vlaku". Když se vrátili domů, rodiče nebyli doma, jenom Kosiho bratr Elbert a ten měl sluchátka na hlavě. Domluvili se s ním, že je nebude rušit a šli do pokoje pro hosty. Kosi tam strhnul Mikayllu na postel a začal ji svlékat, stejně tak ona jeho. Nejdříve ji lehce rozvášnil jazykem a pak si lehli do misionářské pozice a začali šukat jako o závod. Potom co ji několikrát udělal, si dali společnou sprchu. A teď jsou tady, za chvíli přijedou Kosiho rodiče a pak se Kosi musí dostat zpátky do pokoje pro hosty, kde bude "spát" Mikaylla, aby mohli pokračovat.

How did this happend?

Pesimistka

12. července 2015 v 22:15 | End
Pesimistka"Tak tohle už opravdu přehnala." Zamumlám. Nesnáším, když se někdo podceňuje, a zvláště taková kráska. Zavolám matce, že jedu za kamarádkou a vydám se na autobus. Poslouchám cestou album American Tragedy od Hollywood Undead. V autobuse si kontroluji věci. Repráček, mobil, kabel k repráku, kravata, dva kolíčky a sluchátka. Ve městě jdu přímo k ní domu a zaklepu. Otevře mi ona, Kathrine. "Jsi sama doma?" zeptám se okamžitě. "A-Ano… Počkej, já nevěděla, že to myslíš váž-" Zacpu jí pusu a odvleču ji do, co typuji, jejího pokoje. Zamknu a přirazím ji opatrně ke zdi. Ruce jí dám nad hlavu a svážu je kravatou. Začnu ji líbat. Ze začátku odporuje, ale poddá se. Strhnu jí tričko. Nemá pod ním nic. "Ne! Nedívej se na mě! Jsem odporná…" Zavrtím hlavou v nesouhlas a žasnu nad tou krásou. Svalím ji na postel. Stáhnu z ní i spodní část oblečení a ona zrudne. "Ne… Nemyla jsem se…" "To mi ani trochu nevadí." Odseknu a započnu jemnou orální práci. Olizuji každý kousek jejího těla. Nemůžu se jí nabažit. Olizuji jí krk, rty, ňadra… Kousnu ji do bradavky a ona se prohne. A pak se dostanu k té nejlepší části. Líbám jí podbříšek. Sjedu dolů mezi nohy a jazykem prozkoumávám každou skulinku. Ona mě tahá za vlasy svýma spoutanýma rukama. "Chci, aby jsi se brala jako krásnou osobu." Zajedu jazykem dovnitř. Vrtím jím sem a tam. Koušu ji do poštěváčku. "Hmmháá… Kosi…" sténá. Vlhne čím dál více. Chutná mi. Vezmu kolíčky a připnu jí je na bradavky. "Ne… Prosíííím… Kosi… Háááhhh…" "Mmmm… tenhle zvuk se mi líbí…" Stoupnu si a prohlédnu si ji. Je jasné, že se už několikrát udělala. Chci ji pro sebe. Chci jí pomoct. Chci jí udělat šťastnou. Nasadím si kondom, ale pak si ho zase sundám. Tohle ne. To ne. Odpoutám ji, obléknu a vezmu ji na balkón. Dám jí cígo a zapálím jí ho. Sám si také zapálím. Jak se to krásně vyřešilo… Snad…

Věnováno jedné osobě, na které mi momentálně záleží. Je to krátké, ale snad se ti to líbí.

Barová aféra

12. července 2015 v 19:40 | End
Barová aféra


Arska si postávala u baru, popíjela pivo a kouřila, když za ní tehdy přišel. Kdo by to byl řekl, že takový alfasamec jako on půjde zrovna za ní. Přišel k ní s nevídanou elegancí a objednal si whisky. "Čau krásko." Pronesl laškovně. "Ahoj." Usmála se na něj. "Smím vědět tvé jméno?" Zeptal se medově. "Arska. Arska Inka. Tvoje zní jak?" Přidala se k očividnému koketování. "Flixík. Těší mě." Chytl ji za ručku a políbil ji na hřbet ruky. "Musím říct, takovou kočku bych v takové díře nečekal." Zavrněl. "Nápodobně." Zakmitala na něj řasami. Věděla, co to s chlapy dělá. "Nechtěla by sis trochu užít?" Zeptal se bez okolků. "Ne, děkuji." Překvapil ji. I když byl krásný, opravdu se jí do něčeho takového nechtělo. "Tak to máš smůlu." Popadl ji za ruku a odtáhl ji na pánské záchody a do kabinky. Zamkl dveře a přirazil ji hrudí na stěnu kabinky. "Počkej! Řekla jsem ne! Nech mě být!" Zvýšila na něj hlas. On však nereagoval a strhl z ní sukni a kalhotky. "Protiřečíš si. Jsi pěkně vlhká." Rozepl si poklopec a objevil svůj úd obdivuhodné délky. Otřel se žaludem o její pysky a zajel do ní až po kořen. "ÁÁááááhhhh!!!" Zakřičela. Přitiskl jí ruku na pusu a nechal jí dýchat jen nosem. Vyjel z ní a zase do ní hrubě zajel. Cítila, jak ji celou vyplňuje a dosahuje tak, kam ještě nikdo. Už to nebolelo a naopak to bylo velice, velice příjemné a vzrušující a… Začal do ní přirážet a ona začala sténat a kňučet a vzdychat pod tou slastí. Začala mu olizovat prsty. Sundal jí ruku a začal ji líbat. Nepřestal přirážet. Zmáčkl jí bradavku a kousal jí do rtu. Zničehonic si sedl na mísu. "Nasedni si." Poručil zhrublým hlasem. Nasedla si na něj a dostal se do ní ještě hlouběji. Sama si určovala tempo. On jí mačkal bradavky a kousla ji do zad. Doháněl ji k šílenství. Vyvrcholila, ale on neúprosně přirážel dál. Tak tvrdě a tak bezohledně. Vzrušovalo ji to ještě víc. Užívala si jeho délku v sobě. Najednou ji ze sebe shodil a udělal se jí na obličej. Zapl si poklopec a odešel. Nechal ji tam, zprzněnou, se semenem na obličeji a pokousanými zády. Na ten zážitek nikdy nezapomněla.

Pro Arska Inka. Psal jsem to s pár pivama v krvi, takže to je docela odfláklé.