Padlá /Část 4.\

26. ledna 2015 v 7:27 | Foxy-chan |  Padlá
Padlá

I don't get it.. - část 4.

Sednu si k Aně a pohladím ji po temně černých vláskách. "Neprovokuj" zašeptám ji do ucha a lehce zkousnu kousek světlé kůže na krčku.

'Podlehni mi...'

Opět zazní v mé hlavě,ale nevěnuji tomu pozornost. Vnímám pouze v kalhotách svou pulzující,žilnatou chloubu a Anu. Ana se začervená a sundá si tričko,tudíž jí zůstanou jen šedé tepláky. Otočí se ke mě zády,když v tom tam spatřím něco,co jsem ještě nikdy neviděl - 2 velké otevřené rány ve tvaru V. "A...Ano?..T..tvoje záda..to nebolí?" vykoktám ze sebe,když v tu najednou se Ana hluboce zasměje. "Ach,tak vidím,že sis toho všiml.." zašmátrá v jedné ráně a vytáhne dlouhé temně černé pírko. "Není hezké?" usměje se. Mám strach. "Ano...co..to je.." zašeptám. "Opravdu to chceš vidět?" zamračí se. "Nu dobrá." dopoví,svalí se na kolena a chytí se za hlavu. "Ano...Ano!! Co ti je?!" zakřičím a dotknu se její kůže. Když v tu najednou mě odhodí tlak vzduchu a větru přesně na postel. Když se po chvilce vzpamatuju,tak vidím před sebou vznášející se Anu. Máchá obrovskými temnými křídly a úchylně se usmívá. "Ale notak..přeci by jsi ho nenechal čekat,ne?" zavrčí a dlaní mi sjede pod tričkem od krku až po pas mých tepláků. Strhne ze mě tričko a tepláky,takže mi zbydou jen trenky. Aně sundám tepláky,spodní prádlo a položím ji na postel. "Nechceš zatáhnout ty křídla,má drahá? Aby tě nebolely až z tebe vymrdám duši.",Ana poslechne a zatáhne křídla.

'Nevím na co ještě čekáš,vezmi si anděla..'

Vezmu šátek a přivážu jí ruce k okrajím postele,její zelené oči vzrušeně září a celá se prohýbá. Má nádherné tělo,které by chtěla každá dívka kterou znám. Jemně jí konečky jezdím po vnitřních stranách stehen,dokud se totálně nedotknu toho jejího krásného,vlhkého místa. Pokusím se jí potrápit - odpírání orgasmu. Jemně začnu masírovat poštěváček palcem a ukazováčkem zkusím zajet dovnitř,chvilku uvnitř zůstanu,ale po chvilce začnu pomalým tempem přirážet. "Víc.." zakňučí Ana. Její kňučení mě ještě víc nabouzí,ještě chvíli a myslím,že mi péro exploduje. "Notak Ano,zakňuč mi jak nějaký zkurvený štěně..do toho" zašeptám jí svůdně do ouška a zkousnu lalůček. Ana zakňučí párkrát za sebou a to poslední zakňučení udělá co nejhlasitěji. ZMĚNA PLÁNU. Můj adrenalin se tak zvýšil,že to už nevydržím! Stáhnu si trenky a svým pérem do ní zajedu až po koule. Chvilku v ní zůstanu a užívám si ten svíravý pocit její kundičky kolem mé chlouby. Začnu pomalinku přirážet. Ana se prohýbá a svíjí vzrušením,tudíž mě to nabádá k tomu,abych zrychlil. Přirážím tak rychle a tvrdě,že moje koule pleskají o její kundičku. Zvednu se,ale nevytáhnu ho z ní,vezmu jí sebou. Přirazím jí ke zdi,ona mě obejme nohama a já jí koušu do krku a mrdám o sto šest. "Už budu!" vykřikne Ana. "Já taky.." zašeptám a ještě víc zrychlím,napumpuju jí dokud to z ní nepoteče. Už!! Začnu cákat svojí mrdku do tý její promrdaný kundy. Odpadnu a lehnu na postel. Jsou 2 hodiny ráno a Ana si lehne ke mně na mou hruď,ale okamžitě usne. A já po chvilce zaberu taky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama