Rockový Koncert (4)

10. května 2014 v 11:12 | End |  Rockový Koncert
Další den ráno se Naru probudil na zemi. Večer spadl únavou z židličky. Do osmi zbívalo spoustu času, takže se oblékl do svého obvyklého oblečení a šel Ichiraku Rámen.
Hin se probudila ve své posteli, s kytarou vedle sebe. Zdálo se jí o Narutovy. Vzpoměla si, že ji vyzvednout v osm. Mám spoustu času... prošlo jí hlavou. Uklidila svou kytaru a oblékla se do svého každodeního oblečení. Pak šla na snídani, nevnímaje naštvané pohledy ostatních, způsobené hlasytou hudbou.
Naruto se nasnídal a šel domů, aby se rozhodl co si vezme. Vybral si tričko s logem Sum 41 a kalhoty černé barvy. Koukl se na hodiny u bicí. 19:50. (Vybíral nějak dlouho :D)
Hin se v tu chvíli snažila uklidnit. Co vybrat?! Koukla se na hodiny na stěne. 19:59. Málem chytila infarkt. Popadla tílko s fotkou Joeyo Jordisona (bubeníka Slipknot) a kraťasi. Akorát si zapínala knoflík, když Naru nakoukl dovnitř oknem. Když ho Hin uviděla, skoro se zhroutila. Zatím se držela. Ale o Narutovy se to říci nedalo. Ten se se vší trapností zřítil do zahrady pod oknem. Dole se rychle vzpamatoval do skočil zpátky do okna, kde už čekala vyděšená Hin, kterou vzal do náruče a vyrazil spolu s ní na cestu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama