Květen 2014

Rockový Koncert (5)

22. května 2014 v 9:35 | End |  Rockový Koncert
Hudba byla slyšet už z dálky. Když přišli k turniketům, pouze ukázali karty personálu, které dostali za odvedenou práci. Na placu zrovna hrála skupina Billy Talent píseň Fallen Leaves. Jdu si pro pivo, dáš si něco? optal se Naruto Hin. Taky pivo, díky.
Naru kývl a ukázal na konstrukci, kterou postavil minulí den, a vytratil se. Hin se podívala tím směrem a pochopila co tím myslí. Začala se prodírat davem fanoušků a mezitím potkávala své přátele. Potkala Sakuru a Sasukeho, Ten Ten a Nejiho a Ino a Saie. Když se konečně dostala na onu konstrukci, Naruto tam už seděl a popíjel. Hin si k němu sedla a vzala si pivo. Mezitím Billy Talent skončili a nastoupili Thousand Foot Krutch, kteří začali hrát song War of Change. Po nich měli jít na řadu Slipknot. Najednou v půlce písně přestali hrát a na pódium došla Tsunade, popadla mikrofon a začala mluvit:
Jsem ráda, že jste přišli. Abychom si oklepli, jak velcí jste rockeři, uspořádáme soutěž. Každému dodáme co bude potřebovat pro to, aby mohl zahrát píseň kterou si sám vybere. Váš výstup bude hodnotit porota, sestavená ze mě, Kakashiho a Itachiho. Zájemci, seřaďte se na pódiu. S tím odešla ke stolu, kde si sedla ke jmenovaným a bylo slyšet pouze jedno: KDE JE MOJE SAKE?!!!! Mezitím se všichni začali hrnout k pódiu a mezi nimy byl i Naruto a Hin, kteří vycítili svou příležitost. Nakonec byla Hin druhá a Naru třetí na řadě. Před nimy byl Deidara. Ten si vybral basovou kytaru a skupinu Billy Talent, song Worker Bees. Skončilo to doslova výbušně. Prozradím jen, že zpěvák už neměl čím zpívat. Další na řadě byla Hin. Shikamarovy, který bral požadavky ohledně pomůcek, s Temari nalepenou na boku. Požádala ho, aby jí půjčil elektrickou kytaru a přivedl Sum 41. To Naruta velmi překvapilo. Na plac vylezli hudebníci a Hin převzala místo Davea Bakshe. Zvolila si song Motivation (http://www.youtube.com/watch?v=X-iBGSLkfCU) Po celou dobu Naruto s otevřenou pusou zíral na Hin, mistrovsky hrající jeho oblíbený song. Když skončili, Hin odevzdla kytaru a potřasla si rukou s ostatnímy členy kapely. Mezitím odešla půlka zájemců s mrmláním na způsob: Bez šance...
Teď byl na řadě Naruto. Tuhle hru mohou hrát i dva. (pardon, půjčuji si hlášku z Padesáti odstínů šedi... Tee- Hee) pomyslel si a Shikamara požádal o bicí a skupinu Slipknot. Na pódium vyšli všichni tito kapelníci a Joey Jordison přenechal Narutovy bicí, aby mohl zahrát song Before I Forget (http://www.youtube.com/watch?v=v_09wFxoaeQ). Naru popadl paličky a připravil se. Po dobu celého songu neudělal chybu. Hin na něj koukala s vytřeštěnýma očima a nemohla uvěřit, že její milovaný právě bezchybně hraje její song. Když skončil, vyslechl si pochvali od ostatních umělců a jako dárek dostal od Joeyho paličky. Vrátil se k Hin a všiml si že už tam nikdo nestojí. Všichni už odešli. Přistoupila k nim Tsunade, ze které už tahlo nějaké to sake a předala jim zlatou kytaru, jako trofej nejlepšího výkonu. Pak se Naruto spolu s Hin odebrali davem zpátky ke konstrukci.

Rockový Koncert (4)

10. května 2014 v 11:12 | End |  Rockový Koncert
Další den ráno se Naru probudil na zemi. Večer spadl únavou z židličky. Do osmi zbívalo spoustu času, takže se oblékl do svého obvyklého oblečení a šel Ichiraku Rámen.
Hin se probudila ve své posteli, s kytarou vedle sebe. Zdálo se jí o Narutovy. Vzpoměla si, že ji vyzvednout v osm. Mám spoustu času... prošlo jí hlavou. Uklidila svou kytaru a oblékla se do svého každodeního oblečení. Pak šla na snídani, nevnímaje naštvané pohledy ostatních, způsobené hlasytou hudbou.
Naruto se nasnídal a šel domů, aby se rozhodl co si vezme. Vybral si tričko s logem Sum 41 a kalhoty černé barvy. Koukl se na hodiny u bicí. 19:50. (Vybíral nějak dlouho :D)
Hin se v tu chvíli snažila uklidnit. Co vybrat?! Koukla se na hodiny na stěne. 19:59. Málem chytila infarkt. Popadla tílko s fotkou Joeyo Jordisona (bubeníka Slipknot) a kraťasi. Akorát si zapínala knoflík, když Naru nakoukl dovnitř oknem. Když ho Hin uviděla, skoro se zhroutila. Zatím se držela. Ale o Narutovy se to říci nedalo. Ten se se vší trapností zřítil do zahrady pod oknem. Dole se rychle vzpamatoval do skočil zpátky do okna, kde už čekala vyděšená Hin, kterou vzal do náruče a vyrazil spolu s ní na cestu.