Duben 2014

Rockový Koncert (3)

27. dubna 2014 v 21:23 | End |  Rockový Koncert
Hin, po zjištění, že na ni Naru civý kvůli jejímu oblíbenému tričku zčervenala ještě více. O Narutovy věděla už dávno, že poslouchá Sum 41, sle i tak se ho zeptala: Ty poloucháš Sum 41? Tím potopila trapné ticho které nastalo a Narutovy se konečně vrátila řeč. Jo, mám všechny jejich alba. Dokonce jsem si koupil bicí, abych mohl hrát "s nimy". Ty zease posloucháš Slipknot, že jo? rozkecal se. Hin se taky ulehčilo. Ano, poslouchám... Také mám jejich alba, ale nemám bicí, já hraji spíše na elektrickou kytaru... Jakou písničku máš nejradši? / Motivaton. A ty? / Before I Forget. odpověděla pohotově.
Naruta něco napadlo. Nechtěla bys jít se mnou? Hin ta otázka překvapila. Kam? / Na tenhle koncert přece. / Aha... Moc ráda... / Dobře, mám tě vyzvednout v osm? Tehdy jdou na řadu naše kapely. / Dobře... / OK, Tak zatím. Naruto se zvedl a odběhl a nechal omdlívající Hin samotnou. Z pódia zbilo ještě několik dílů navíc, takže z nich postavil konstrukci, pět metrů vysokou. Nahoru dal deku, kterou splašil poblíž. Tím vzniklo skvělé soukromé hledíště pro dva. Ještě na ni pověsil nápis REZERVE a bylo hotovo. A teď ještě zbitek plánu. Rychle pelášil domů, kde si v půjčeném notebooku našel video bubnů pro Before I Forget od Slipknot ( video bylo na kanálu Meytalll). Po zbitek dne, až do doby, kdy padal únavou z židličky, se učil zahrát onen song na bicí. Ovšem takový napád napadl i Hin, s těmi rozdíly, že ona cvičila onu Motivation na kytaru.

Kapitola 11.

27. dubna 2014 v 20:47 | End
Vracím se zpátky a přemýšlím. Možná bych měl odejít... Venku je spousta lidí jako ten chudák... Takový lidé potřebují pomoc... Navíc nemůžu jen tak furt sedět a chlastat.. Musím něco dělat... Dojdu zpátky do CP (City Park) a jdu se nachystat. Z manga shopu si vezmu blok se znakem L z Death Note, posbírám své naostřené kunaie(),
batoh naplním municí do MSR a GLOCK. Ze zbrojnice vyzvednu MSR. Dole v garážích jsme našli motorku, takže se aspoň mám jak dostat do.... Kam vlastně? Do Havlíčkova Brodu? Jo... pomyslím si. Seženu všechny lidi a začnu vysvětlovat. Pánové a dámy( :D ) , je vidět, že už si bezemě poradíte, takže odjíždím na hlídku do Havl. Brodu. Jako dočasný šéf zde bude fungovat Špaček, takže poslechnete na slovo. Beru si motorku. Když budete něco potřebovat, tak máte smůlu. Čau. Popadnu batoh a jdu dolů pro motorku. S MSR, katanou a batohem přes záda nahodím motor a vyrážím.

Rockový Koncert (2)

24. dubna 2014 v 11:45 | End |  Rockový Koncert
Naru se oblékl do svého nového trika s fotkou Sum 41 a černých kraťasů a vydal se, směr staveniště. Ale to by ho ještě musel znát. Jak tak procházel ulicemi Konohy, potkal Shikamara, který ho už navedl, protože tam šel taky. Cestou kecali a Naru se dozvěděl, že Shika má na starosti rozvrh skupin kvůli svému mozku. Když tam dorazili, byli už pěkně zpocený, protože bylo horko jako v sauně. Rozloučili se a Naru vyrazil k rozestavěnému pódiu. Když byl u ně, sundal si propocené tričko, vytvořil několik klonů a pustil se do práce.

O 2 hodiny později...

Naruto konečně skončil a šel si sednout k jednomu už hotovému stánku. Objednal si pití a posedával se sluchátky v uších, které vyřvávali The Hell Song od (koho jiného) Sum 41. Když dostal pití a upil trochu, sedla si, k jeho překvapení, Hinata. Čau Hin... pozdravil ji, sotva zadržující ruměnec. Od té doby, kdy bojoval s Peinem, na ní stále přemýšlel. Tedy hlavně nad tím, že mu vyznala lásku. Nakonec mu vyšlo, že ji také...... Miluje... A-A-Ahoj Naruto... Jí se to moc nedařilo, takže byla červená jako krev. Naru si všiml, že má rozeplou mikinu, takže na něj koukalo tričko Slipknot.. Teda... To bych do ní neřekl... pomyslel si.

Pokračování příště :D

Rockový Koncert (1)

3. dubna 2014 v 8:41 | End |  Rockový Koncert
SO OPEN UP YOUR EYES!!! Naruto si vyřvával po celém svém bytě. Nějak ho chtnul rock, konkrétněji SUM 41. NARUTO!!!! ozvalo se zpoza dveří i přes hudbu, valící se z Narutových nových repráků k HI-FI věži.
To znělo jako Sakura... pomyslel si a šel otevřít. Od té doby, kdy mu "vyznala lásku", za ní přestal pálit jako dříve. Kamarád byl stále dobrý, ale držel se dál. Otevřel dveře a hned mu přiletěla pěst. Vyhnul se. Měl jí už dost. Co chceš? zeptal se.
Máme volno na dnešek a zítřek! / Proč na mě řveš? / Proto! Máme jít připravit koncert. Rockový koncert. Budou tam všechny možný skupiny. / I SUM 41? / Jo, ty asi taky... Máš prý na starosti stavbu pódia kvůli svým klonům a já stánky... / Dobře! Čau! Naru rychle zabouchl dveře, div si o ně Sakura nedala čelem a šel se obléct.

Asi to udělám na díly... Doufám, že to nečte člověk, který tomu nerozumý... ČAU

článek týdne aneb život mimo zemi

1. dubna 2014 v 14:26 | End
Život mimo zemi? Možná... Ale přijde mi jako kravina. Když už někdo viděl UFO a natočil to, přišlo mi že ten člověk si pomyslel: Hele! UFO! Honem! Musím to natoči co nejnekvalitněším foťákem! Pak tu máme lidi, co tvrdí, že je unesli mimozemšťani. Pak jsou tu dohady o životě na Marsu. Lidi by se o to neměli zajímat, protože tu je plno jiných věcí na práci. Takže, a teď čtěte pořádně, NEJSME VE STAR TREKU!

Díky za návštěvy tohoto blogu :-) Čau