Kapitola 4.

30. ledna 2014 v 9:23 | End
Jako vždy, myšlenky tučným, mluvení šikmim

Jeli jsme po silnici a Havlíčkův Brod nechali za sebou. A proč vlasně jedeme do Jihlavy? / Doufám, že tam něco bude.
Třeba tábor pro přeživší nebo tak něco. / A co když ne? / Tak se schváme v City Park-u. / Aha... Dál už se Koni na nic neptala a necelý kilometr vpředu byla benzínka. Zajedu s autem k ní a vysednu s nožem v ruce. Vlezu dovnitř a rozhlédnu se. Nic. Když v tom se zpoza pultu vyřítí zombie a spadne na mě. Leží na mě a já se snažím odstrčit její ksycht. Nejde to.
Zabodnu jí nůž do spánku a shodím jí ze sebe. Kurvo... Dojdu ke chlaďáku a vezmu si Monster Energy Drink. Načnu si ho a napiju se. Vylezu ven a ukážu zdvižený palec. Můžete dovnitř... / Díky. Řekli sborově a šli dovnitř. Sednu si do auta a zapálím si cigaretu. Zapnu rádio, ale je slyšet jenom šum. Zasunu tma tedy jack od mobilu a pustím A Day to Remember All I Want.
Mezi prázky z cigarety si dávám loky z plechovky. O chvíli později vylezou Žigy s Koni ven a nasednou si do auta. Nastartuji a rozjedu auto.

O půl hodiny později.

Projíždíme ulicemy Jihlavy a nikde není vidět ani žíváčka. Namířím to tedy k City Park-u. Když příjíždíme na náměstí, málem ze mě vyskočí duše. Jsou všude. Okamžitě vypnu motor a nechám jet auto z kopce. Žigy potichu natáhne pistoli a já se snažím nenajet na nic, co by udělalo jediný malinkatý hluk. *KŘUP* ozve se. Asi jsem najel na nějakou kost. Všechny zombie se na nás otočí a já okamžitě zapnu motor, který rozburácí na všechny strany. Zařadím a dupnu na plyn. Všechny se k nám rozeběhnou. Žigy začne pálit na všechny které se jenom trochu přiblíží a já proborávám zastupy zombie které se k nám hrnou. Dojedeme k City Park-u a já to strhnu do podzemních parkovišť. Vyskočím z auta a řvu: Makejte! Jsou hned za náma! Přiběhnu k eskalátorům a vyběhnu nahoru, kde se zarženě zastavím. A kurva... Není jich tu moc, ale i tak to bude prácička. Vedle mě se objeví Žigy s Koni. Kývnu na ně. Oni kývnou na mě. Vytáhnu nůž. Koni odněkud taky.
Zhluboka se nadechnu a zařvu: Chcípněte, vy zasraný hajzlové! Rozeběhnu se a bodám, kopu a mlátím. Někde za mnou se ozývají výstřely. Vedle mě běží Koni a dělá to co já. Tohle jsem pořeboval... pomyslím si. O pár minut později je hotovo. Ani jeden nemáme ani škrábanec. Rozěbehnu se obhlédnout obchody. JRC games = V pořádku, Knihkupecví = V pořádku,
Manga Shop = V pořádku. Vypadá to na pár dní klidu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama