Kapitola 1.

23. ledna 2014 v 9:48 | End
Mluvení je šikmím písmem a myšlení tučným

Uch to je jediné co ze sebe dostanu, budík vyřvává Right back at it again do A Day To Remember a já su opět uvědomuji, že spát jenom 3 hodiny je špatný nápad. Ráno mi proteklo mezi prsty, ani si nevzpomíná na jedinou hádku. Teď sedím na hodině matematiky a naprosto nevěnuji pozornost testu co mám na lavici. Vedle mě sedí Žigy a balí si špeka. Na chvíli se na mě podívá a zeptá se jestli se něco neděje a pak balí dal. Je to hotovej umělec... zamumlám si pro sebe.

O pět hodin později...

Aaaach... Konečně konec... Sedím na hrádku a dopřávám si své cigárko. Taky tu sedí Špaček (odborník na kompy), Víťas (Hry)
Gora (radiátor), Cudlín (sport) a Žigy. Dáš si? Všimnu si, že Žigy ke mě přistrkuje bong. Kolikrát ti mám opakovat, že nehulim? Matka má doma testy a vždycky mě testuje... (JSTE SI MYSLELY, ŽE HULIM CO?!). No joo, tak klid člověče.../ Já jsem v klidu... Znovu si potáhnu a líně sleduji mraky.

Další den

*click* Sedím na hodině informatiky a dělám nudný úkol ve Word-u. Pane učiteli? / Ano? / Mohu na záchod? /
Jo, jen běž... Odejdu tedy ze třídy a vyrazím na záchod. Když vykonám potřebu, chci se vrátit, jenže uslyším křik. To šlo od dámských záchodů! pomyslím si. Rozeběhnu se a o pět vteřin už rozrážím dveře na dámské záchody. Stojí tam dvě holky. Všude je krev... ne krev je červená... tahle je černá! Co tu kurva děláte?! zakřičím. Ony se otočí a odhlí své tváře. V očích mají místo zorniček a duhovek jenom bělmo. Každá má kousanec. Ta první se na mě rozeběhne a já v ní poznám Ivetu. Rychle zabouchnu dveře. Vezmu ze zdi hasičák a připravím se na to, na co jsem čekal tak dlouho, na Zombie Apokalipsu. Dveře se rozletí a Iveta... teda zombie z nich vypadne. Napřáhnu se a udeřím ji do hlavy. Začne se zvedat jakoby nic a já ji praštím znova. To už zůstane ležet. Vtom se vyřítí další která vypadě jako Petra. Kopnu ji do břicha a ona padne na záda. Stoupnu si nad ni a začnu ji opakovaně mlátit do hlavy, dokud z ní nezbide jenom kaše. Zahodím hasičák a rozeběhnu se k učebně. Otevřu dveře a podívám se dovnitř, kde se mi naskytne opravdu nádherný výjev. Celá třída si pochutnává na učiteli. Čmajznu svůj batoh a zase zavřu dveře. Vysipu všechny učebnice a ze skrytě přihrádky vytáhnu teleskopický obušek. Prázdný batoh si hodím na záda a rozeběhnu se do šaten. V přízemí se ozve můj žaludek. podívám se do jídelny. Nikde nikdo. jdu dovnitř a vlezu do kuchyně. Stojí tam zombie kuchařky. Je jich pět. Všechny ke mě otočené zády. Pomalu kolem nich projdu do kanceláře a začnu hledat. Najdu. ke svému štěstí, cigára, zapalovač a (kupodivu) lovecký nůž v pozdře. Zapnu si ho na opasek a vytáhnu čepel- Je dobře vyvážený a tím pádem skvělí na házení.
Dnešní den bude zábava!

Pro dnešek mám dost... Další díly budou další čtvrtek... Možná dřív...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama